Franczyza rybkodajnia

Początki historii firmy PPHU „Wojtex”, związanej z siecią pizzerii, sięgają 2007 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą pizzerię Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim. Mięliśmy salę na 200 miejsc siedzących, ale czasem zdarzało się, że klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę osób, które także chciały otworzyć taką samą pizzerię. Powstało pięć nowych lokali w Łodzi, które były uruchomione przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Jednak nadal nie był to franchising.

Zauważywszy szybki rozwój naszych pizzerii, postanowiliśmy otworzyć specjalistyczną hurtownię, która zaopatrywała nasze lokale w artykuły niezbędne do wyrobu pizzy. Wtedy podjęliśmy decyzję w sprawie franczyzy, m.in. po to, aby stworzyć sieć i obniżyć koszty funkcjonowania hurtowni. Dzięki temu mogliśmy negocjować warunki zaopatrzenia z dostawcami. Gdy przedstawiliśmy ofertę, nastąpił szybki rozwój naszej sieci, nasza franczyza stała się bardzo popularna. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, obecnie mamy blisko 100 lokali.

Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju.

Pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Lokale naszej sieci znajdują się w większości regionów Polski. Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju.

W taki właśnie sposób, franczyza działa w Pizzeriach Biesiadowo już od 2007 r. Możecie Państwo zobaczyć lokale z logiem naszej sieci w wielu miastach, na terenie całego kraju. Nasz franchising został doceniony przez Klientów, co zaowocowało wyróżnieniem w postaci następujących nagród: Laur Konsumenta jako odkrycie 2010 roku, Złoty Certyfikat Rzetelności, Jakość Roku 2011, Firma Roku 2015 oraz Gazele Biznesu 2013.

Na dzień dzisiejszy, wciąż poszukujemy kolejnych Franczyzobiorców na terenie naszego kraju oraz Masterfranczyzobiorców dla lokalizacji, które znajdują się za granicami Polski.

CRAZY PIRAMID PIZZA -czyli pizza w kształcie rożka – to kolejny pomysł firmy PPHU "Wojtex".

Nowa franczyza, wprowadzona przez nas na rynek polski w 2010 roku, w momencie spotkała się z niesamowitym zainteresowaniem. Zgłosiło się wielu zaciekawionych Franczyzobiorców, chętnych na podjęcie współpracy. Jednym z powodów popularności jaką cieszyła się nowa franczyza, był produkt inny niż wszystkie. Była to niespotykana wcześniej pizza w kształcie rożka, a pomysł na jej produkcję powstał w 1994 r.

Crazy Piramid Pizza okazała się nie tylko świetnym pomysłem na kolejny franchising, ale i szybko podbiła serca Klientów. Ta franczyza ma dwie główne zalety: oryginalny produkt jakim jest pizza w kształcie rożka i niski koszt inwestycji, który szybko się zwraca.

 

RYBKODAJNIA – opłacalna franczyza

Rybkodajnia powstała jako pierwsza mobilna sieć smażalni ryb. Każda smażalnia znajduje się w mobilnej przyczepie gastronomicznej, pozwalającej na swobodną zmianę lokalizacji. Podobnie, jak wcześniejsze koncepty, Rybkodajnia także zakłada model współpracy typu franchising. Mobilna przyczepa, pozwala na wybór najlepszej lokalizacji, która pozwoli Ci na uzyskanie najlepszych zysków z inwestycji.

Każda nasza franczyza przewiduje dla Franczyzobiorcy bardzo korzystne warunki. Posiadamy specjalistyczne zaplecze logistyczne, a także hurtownie zaopatrujące wszystkie nasze restauracje. Wszystko po to, aby uzyskać tą samą wysoką jakość w ramach całej sieci. Franchising rozumiemy jako pełne wsparcie dla naszych partnerów, korzystne ceny produktów w hurtowni i bezpłatne szkolenia dla pracowników.

Firma Wojtex ma na celu stworzenie w Polsce franczyzowej sieci smażalni ryb, który ma trzy główne założenia:

Przewidywana kwota inwestycji

Kolejnym plusem franczyzy, jest to, że franczyzobiorca sam decyduje o lokalizacji w której prowadzi sprzedaż danego sezonu.

Franczyza to wsparcie dla franczyzobiorcy
Franczyzobiorca otrzymuje pełną pomoc zarówno przed uruchomieniem przyczepy jak i podczas trwania umowy. Gwarantujemy darmowe szkolenia. 

W menu Rybkodajni m.in.: 

 

 

 

Rybkodajnia wczytywanie...