Prasa o nas

Warto otworzyć pizzerię Biesiadowo

2017-05-22

Pizza stała się polskim daniem narodowym, pizzerię znajdziemy w niemal każdym małym mieście czy w większej wsi. Możemy zjeść ją w lokalu, dostać kawałek na tacce albo zamówić do domu. Czy pieczenie placków to dobry biznes?


Zobacz artykuł

Nowe plany Wojtex

2017-05-16

W ostatnim czasie w sieci Biesiadowo dużo się dzieje - nowe lokalizacje i otwarcia. Dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu w Strzelinie. A na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.


Zobacz artykuł

Biesiadowo z nowymi pizzeriami

2017-05-13

W ostatnim czasie sieć Biesiadowo poszerzyła się o kolejne pizzerie. Na początek wakacji planowane jest kolejne otwarcie.


Zobacz artykuł

Lawina Otwarć w Biesiadowie

2017-05-12

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo pochwaliła się nowymi lokalami w czterech miastach.

W ostatnim czasie do sieci dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu Biesiadowo w Strzelinie. Z kolei, na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.


Zobacz artykuł

Proste danie, pewny zysk

2017-05-10

Sieć pizzerii Biesiadowo otwiera dwa kolejne lokale. Tym razem pizzeria Biesiadowo pojawi się w Warce i w Kaliszu.

                  


Zobacz artykuł

Popularne Franczyzy 2016

2017-05-10

W TOP 30 najpopularniejszych franczyz w roku 2016 ulokował się koncept kawiarni Coffeeloffee. Marka Coffeeloffee to najczęściej wybierana sieć wśród systemów franczyzowych na rynku kawiarni wg RAPORTU magazynu Franczyza&Biznes.


Zobacz artykuł

Firma bez tajemnic

2017-05-04

Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi jednego z naszych franczyzobiorców konceptu Western Tortilla. Pan Bartłomiej Mazurek to młody i odważny przedsiębiorca, który z sukcesem prowadzi lokal pod naszą marką w Opolu. Życzymy miłej letury!