Własny biznes

Rybkodajnia – wypełnimy niszę w branży gastronomicznej w Polsce. 

!!!MOŻLIWOŚĆ LEASINGU!!!

O szczegóły oferty prosimy pytać menadżerów. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT

System franczyzowy - na czym polega?

Jako firma Wojtex wprowadziliśmy na rynek branży gastronomicznej nowy koncept. Jest nim Rybkodajnia – czyli jedyna dotychczas sieć mobilnych smażalni. Przyczepy gastronomiczne zapewniają swobodę działania – w danym sezonie możesz wybrać najlepszą lokalizację, przynoszącą najwyższe zyski.

Otwórz biznes!

Firma Wojtex posiada na swoim koncie wiele konceptów, które odniosły sukces na rynku polskim. Jesteśmy właścicielem takich konceptów na najlepszy biznes, jak: Sieć Pizzerii Crazy Piramid Pizza, Sieć Pizzerii Biesiadowo, a teraz także Sieci Smażalni Rybkodajnia. Logo naszych franczyz nosi ponad 100 lokali w Polsce, a ta liczba wciąż rośnie. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona najlepszych, nie zwlekaj, otwórz biznes z nasza pomocą.

Mamy pomysł na najlepszy biznes

Każdy Franczyzobiorca, który zdecyduje się na współpracę, może liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Jako firma Wojtex, posiadamy hurtownie, zaopatrujące lokale partnerskie w świeże produkty, pochodzące od najlepszych dostawców. W ten sposób mamy pewność, że jakość we wszystkich lokalach jest równie wysoka. Wspieramy osoby, decydujące się na własny biznes, dlatego staramy się aby ceny w hurtowniach nie były wygórowane. Żeby ułatwić start nowym przedsiębiorcom, zrezygnowaliśmy z opłaty licencyjnej.

Celem firmy Wojtex jest zbudowanie w Polsce sieci mobilnych smażalni opartych na trzech zasadach:

Lokalizacja mobilnej przyczepy pozostaje do decyzji franczyzobiorcy

Otwórz biznes – otrzymasz wsparcie!

Franczyzobiorca otrzymuje pełną pomoc zarówno przed uruchomieniem przyczepy jak i podczas trwania umowy. Gwarantujemy darmowe szkolenia, żebyś mógł w pełni rozkręcić najlepszy biznes.

W menu Rybkodajni m.in.: 

Rybkodajnia - mobilne smażalnie, zapełni niszę w branży gastronomicznej.

Rybkodajnia wczytywanie...